WAŻNE! Zapoznaj się z najnowszymi informacjami!

III Sztafeta Górska już za dwa dni a my prosimy Was o zapoznanie się z najnowszą informacją, która dotyczy odbioru pakietów startowych. Wszelkie wytyczne, zbiór informacji oraz zasady, których należy przestrzegać podczas zawodów znajdziecie e #KOMUNIKAT6 który dostępny jest tutaj: https://sztafetagorska.pl/2020/08/18/zasady-obowiazujace-na-sztafecie-gorskiej-29-30-sierpnia-2020/

 

  1. BIURO ZAWODÓW 

Tak jak w ubiegłorocznej edycji Biuro Zawodów zlokalizowane będzie w Pijalni Wód Leczniczych w Kudowie- Zdroju (ul. Zdrojowa 43) ALE wejście do Biura Zawodów będzie od strony wejścia do Pijalni Wód Leczniczych a nie od strony Teatru pod Blachą. Wejście będzie oznakowane więc jesteśmy pewni, że nikt z Was nie zabłądzi. 

 

ODBIÓR PAKIETÓW STARTOWYCH: 

  • KAŻDY UCZESTNIK ZOBOWIĄZANY JEST DO PODPISANIA “OŚWIADCZENIA UCZESTNIKA ZGODNIE Z ZALECENIAMI GŁÓWNEGO INSPEKTORA SANITARNEGO PODCZAS WYSTĘPOWANIA NA TERENIE POLSKI WIRUSA SARS-CoV-2.” Oświadczenie te możecie pobrać z naszej strony internetowej tutaj: , wypełnić je i przynieść ze sobą do biura zawodów. Jeżeli nie macie takiej możliwości, oświadczenie uzyskacie też w biurze zawodów. 

 

  • PRZED wejściem do biura zawodów każdy uczestnik zobowiązany jest do zdezynfekowania dłoni. PO wejściu do biura zawodów i PRZY odbiorze pakietu startowego każdy uczestnik zobowiązany jest do zakrywania ust i nosa za pomocą maseczki, chusty wielofunkcyjnej lub przyłbicy. 

 

  • Na Sztafecie Górskiej nie jest wymagana żadna karta zawodnika tak jak było to na innych naszych tegorocznych imprezach. Pakiet startowy odbieracie na podstawie dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Przypominamy, że każdy z uczestników zobowiązany jest do indywidualnego przyjścia do Biura Zawodów i podpisania stosownego oświadczenia – tym samym na jego podstawie wydany zostanie numer startowy oraz chip. W przypadku dystansu Sztafeta Górska 3×25 pakiet dla całego zespołu może odebrać jedna osoba ALE pozostali członkowie będą musieli osobiście pojawić się w biurze zawodów w celu podpisania oświadczenia o którym mowa wyżej. 

 

Przypominamy, że START i META zawodów zlokalizowane są w Parku Zdrojowym (Teatr pod Blachą) w Kudowie Zdroju w odległości ok. 200 metrów od Biura Zawodów.

START dla wszystkich dystansów jest wspólny. Nie ma slotów i nie ma żadnych indywidualnych godzin startu. STARTY:

Solo 75km – sobota 29.08.2020 godz. 6:30

Sztafeta Górska 3x25km Etap I – sobota 29.08.2020 godz. 6:30

Półmaraton Błędne Skały 21km – niedziela 30.08.2020 godz. 7:00

Kudowska Dziesiątka 10km – niedziela 30.08.2020 godz. 8:00

W tym miejscu odbędzie się również Pasta Party – posiłek regeneracyjny po biegu, który będziecie mogli odebrać na podstawie numeru startowego.

 

  • Sztafeta 3×25 i Solo 75 – sobota 29.08.2020 – w godz. 16:00 – 21:00
  • Półmaraton BS i Kudowska Dziesiątka – niedziela 30.08.2020 – 11:00 – 13:00

 

 

Osoby, które wykupiły transport organizatora na strefy zmian – Wyjazdy na punkty zmian odbywają się autokarami, z okolic Parku Zdrojowego w Kudowie Zdrój, odpowiednio:

godz. 7.30 -> 1 punkt : Karłów

godz. 9.30 -> 2 punkt. : Karłów

Odjazd z punktów zmian na trasie, odbywa się natomiast dopiero po zebraniu wszystkich osób, które zamówiły transport – najpóźniej po zamknięciu danych punktów ( osiągnięciu limitów czasowych).