KUDOWSKI FESTIWAL BIEGOWY – idą zmiany!

Nowa nazwa, nowe dystanse, nowe możliwości! Jak mówiliśmy, tak zrobiliśmy. Od 2021 roku Sztafeta Górska przekształca się w festiwal a dokładnie w ➡️KUDOWSKI FESTIWAL BIEGOWY⬅️ który odbędzie się w terminie 9-11 kwietnia 2021 roku w Kudowie-Zdroju. To będą fantastyczne trzy dni wypełnione spotkaniami, filmami, biegami i outodoorem!

📍TRASY. Podczas Kudowskiego Festiwalu Biegowego będziecie mogli sprawdzić się na PIĘCIU (tak, dobrze czytacie, pięciu!) trasach. Po za dystansami, które mieliście do wyboru w ostatnich edycjach Sztafety Górskiej, postanowiliśmy stworzyć nową trasę, która nosić będzie nazwę❗️ O! BŁĘDNY MARATON.
Nie zapominamy też o najmłodszych uczestnikach. Z myślą o nich przygotowaliśmy dwie trasy: JUNIOR TRAIL oraz KIDS TRAIL.

📍ZAPISY. Formularz zapisów na wszystkie trasy udostępnimy 27 października 2020 roku o godzinie 9:00 na naszej stronie internerowej: www.sztafetagorska.pl Więc macie jeszcze chwilkę na przemyślenie i dokonanie najlepszego wyboru.

No to co? Do zobaczenia? 

//

Kudowski Festiwal Biegowy
Start: 9-11 kwietnia 2021, Kudowa-Zdrój

– Sztafeta Górska 3×25 (bieg zespołowy)
– Solo 75 km
– O! Błędny Maraton 42km
– Półmaraton Błędnych Skał 21km
– Kudowska Dziesiątka 10km
– Junior Trail – Biegi Górskie dla Młodzieży
– Kids Trail – Biegi dla Dzieci

Zapisy: 27.10.2020 godz. 9:00 www.sztafetagorska.pl

#idzienowe #kudowskifestiwalbiegowy #kudowazdroj #ultrarunning #running #ultratrail #dolnyśląsk #fundacjamaratonygorskie