F.A.Q

Poniżej znajdziecie odpowiedzi do najczęściej zadawanych przez Was pytań, które dotyczą Kudowskiego Festiwalu Biegowego – Sztafeta Górska 2021.

 

1.Gdzie jest biuro zawodów i kiedy jest czynne?

Baza/Biuro Zawodów: Pijalnia Wód Leczniczych w Kudowie Zdroju (ul. Zdrojowa 43A, 57-350 Kudowa Zdrój), czynne w piątek 7.05.2021 r. w godz. 16.00 – 21.30, w sobotę 8.05.2021 r. w godz. 5.00 – 7.00 i 17.00 – 21.15, w niedzielę 9.05.2021 r. w godz. 5.15 – 10.00, 13:00 – 15:15.

 

2.Musimy wymienić zawodnika. Jak to zrobić?

Dane zawodników (max. 2 osoby) możecie zmienić  do dn. 7 maja 2021 r., pisząc do nas wiadomość na adres: biuro@maratonygorskie.pl, podając dane osoby, która nie wystartuje oraz dane nowego zawodnika takie jak:

 • Imię
 • Nazwisko
 • Data urodzenia
 • Płeć
 • E-mail
 • Adres
 • Kod pocztowy
 • Miejscowość
 • Kraj
 • Telefon
 • Nazwę Klubu
 • Jeżeli osoba na którą przepisujesz swój pakiet startowy chce zamówić koszulkę to również prosimy o zawarcie tej informacji w wiadomości ( cena to dodatkowo 60 zł)

Za przepisanie zawodnika w swojej Drużynie, nie jest pobierana opłata manipulacyjna.

 

3. Wykupiliśmy transport. O której odjazd i skąd?

Wyjazdy na punkty zmian odbywają się autokarami. Odjazd autobusów jest z przystanku autobusowego, który zlokalizowany jest za sklepem okulistycznym przy ul. 1 maja 6: 

godz. 7.15 -> 1 punkt : Karłów

godz. 9.15 -> 2 punkt. : Karłów

Należy pojawić się 15 minut przed planowaną godziną odjazdu autobusu.

Odjazd z punktów zmian na trasie, odbywa się natomiast dopiero po zebraniu wszystkich osób, które zamówiły transport – najpóźniej po zamknięciu danych punktów ( osiągnięciu limitów czasowych).

 

 

Jak działają transporty? Jeżeli wykupiliście transport to:

Osoba A z teamu pokonuje Etap 1 Kudowa – Karłów o godzinie 7:30 wyrusza z Kudowy na punkt zmiany 1 Karłów, wtedy też a Osoba A, która dobiegła do Karłowa Z1, ma możliwość powrotu autobusem z Karłowa Z1 do Kudowy. 
Osoba C z teamu, która wykupiła transport na drugi punkt zmiany KARŁÓW Z2, o godzinie 9:30 wyrusza z Kudowy na punkt zmiany w Karłowie Z2, a wtedy też osoba B, która dobiegła do Karłowa Z2, ma możliwość powrotu z  Karłowa Z2 do Kudowy. 

 

4. Chcemy odebrać pakiet za osobę z naszej  drużyny, czy możemy to zrobić?

Tak. Pakiet startowy zostanie wydany pierwszemu zawodnikowi, który zgłosi się do biura zawodów  ale pakiet nieobecnej osoby z zespołu, zostanie wydany bez numeru startowego i chipa. Osoba, która nie będzie obecna przy weryfikacji zespołu, winna stawić się osobiście w biurze zawodów w celu dokonania potwierdzenia startu (osobiście z dokumentem tożsamości: dowód osobisty, prawojazdy lub paszport) i podpisania stosownego oświadczenia.

Upoważnienie do odebrania pakietu startowego TUTAJ

 

5.Co musimy mieć na trasie, żeby nas nie zdyskwalifikowano lub abyśmy nie otrzymali kary czasowej?

http://sztafetagorska.pl/regulamin/

 6. Co zrobić żeby otrzymać potwierdzenie opłaty za wpisowe?

Wystarczy napisać do nas maila w tej sprawie na biuro@maratonygorskie.pl, podając:

– swoje imię i nazwisko

– nazwę biegu

– dane do faktury

– adres mailowy, na jaki ma zostać wysłane potwierdzenie opłaty;