WARUNKI NA TRASIE + TRACKI

📍 WARUNKI NA TRASIE + TRACKI

Jak mawia klasyk: kwiecień plecień poprzeplata, trochę zimy, trochę lata!

➡️  Na tę chwilę warunki na trasie są całkiem dobre. Jest sucho, a tylko w kilku miejscach występuje lekkie błoto. Jednak patrząc na prognozy pogody podczas zawodów może być go nieco więcej.

➡️ Nikt nie mówił, że będzie łatwo. Na trasach znajduje się spora ilość połamanych drzew i gałęzi po zimowej lodoszreni. więc warto czasami spojrzeć pod nogi.

➡️ Wskaźniki pokazują, że w sobotę ma trochę po popadać, więc warto spakować o jedną parę butów więcej i kilka nieprzemakalnych rzeczy. Opady śniegu nie są planowane.

📍 TRACKI

➡️ Na naszej stronie internetowej w zakładce TRASY: http://sztafetagorska.pl/trasa/ pod każdą z mapek biegu pojawiły się nowe tracki/ślady GPX – są to naprawdę drobne poprawki. Jeśli jeszcze nie wgraliście ich w swoje zegarki – zróbcie to teraz, a jeśli udało Wam się je wgrać wcześniej – prosimy, zaktualizujcie. Natomiast jeśli nie macie takiej możliwości, ze starym trackiem też sobie poradzicie.

➡️ Całość tras będzie oznakowana taśmami organizatora oraz tabliczkami kierunkowymi. Na mniej oczywistych rozstajach dróg spotkacie też sędziów tras, którzy nie pozwolą Wam się zgubić.

Widzimy się już jutro na odprawie w Teatrze Zdrojowym o godz. 19.30. Do zobaczenia! 🫡