#KOMUNIKAT5 Kids Trail i Junior Trail ODWOŁANE

Chociaż bardzo chcieliśmy zorganizować zawody na dystansie Junior Trial i Kids Trail czyli Biegli dla Dzieci i Młodzieży rozgrywane w ramach Kudowskiego Festiwalu Biegowego – Sztafeta Górska to niestety, nie uda się w to również podczas tegorocznej edycji. 

#JUNIORTRAIL W związku z informacjami zawartymi w regulaminie zawodów dot. minimalnej ilości uczestników muszących zgłosić się aby biegi pn. Junior Trail – Biegi dla Młodzieży, zostały rozegrane informujemy, że w roku 2021 biegi z serii Junior Trail nie odbędą się. Żadna z tras z serii Junior Trail nie osiągnęła limitu minimalnego: 15 osób.

#KIDSTRAIL W związku z panującą sytuacją w kraju nie jesteśmy w stanie bezpiecznie przeprowadzić startów indywidualnych z udziałem dzieci. Starty wspólne w przypadku takich biegów generują zbyt duże nagromadzenie się kibiców w miejscu startu i mety na które nie możemy pozwolić.

Osoby, które opłaciły udział swoich pociech w KIDS TRAIL i JUNIOR TRAIL mogą skorzystać z następujących opcji: 

  • Zwrot 100 % wpisowego – chęć otrzymania zwrotu prosimy zgłaszać mailowo na adres: biuro@maratonygorskie.pl podając w wiadomości dodatkowo numer konta.
  • Przepisanie 100 % wpisowego na zawody Kids Trail lub Junior Trail podczas Kudowskiego Festiwalu Biegowego 2022 – informacje o przepisaniu na rok 2022 również prosimy zgłaszać mailowo na adres: biuro@maratonygorskie.pl